Хто в Івано-Франківську отримає грошову допомогу до Дня захисників і захисниць України

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Прочитаєте за: < 1 хв. 7 Жовтня 2022, 14:38

Керівництво міста Івано-Франківськ оголосило про грошові виплати певним пільговим категоріям осіб — мешканцям територіальної громади — з нагоди Дня захисників і захисниць України, котрий традиційно відзначається в нашій державі 14 жовтня. 

Відтак міська рада виділила з бюджету 686 тисяч гривень на соціальні виплати 905 мешканцям громади. А саме: по 2000 гривень отримають дев’ять членів ОУН-УПА, по 1000 — шестеро Почесних Громадян Івано-Франківська, 293 особи з інвалідністю внаслідок війни з числа учасників АТО/ООС, 56 родин загиблих учасників АТО/ООС та 85 родин загиблих у російсько-українській війні. Крім того, по 500 гривень отримають майже пів тисячі реабілітованих мешканців обласного центру Прикарпаття.

У міській раді також наголосили, що з початком повномасштабного вторгнення росії в Україну влада посилила соціальну підтримку учасників російсько-української війни та членів їхніх сімей. Зокрема, з бюджету Івано-Франківської МТГ виділяється одноразова матеріальна допомога в сумі 10 тисяч гривень особі, яка зазнала поранення, контузії чи каліцтва під час бойових дій, пов’язаних із військовою агресією рф проти України. Крім того, вже надано соціальну допомогу майже п’ятистам сім’ям учасників війни на суму понад 285 тисяч гривень. 

Добавить комментарий