Глава держави вручив Саманті Пауер орден княгині Ольги I ступеня

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Прочитаєте за: 2 хв. 6 Жовтня 2022, 21:04

Президент України Володимир Зеленський під час зустрічі з адміністратором Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) Самантою Пауер вручив їй орден княгині Ольги I ступеня та відзначив її за вагомий внесок у розбудову міждержавної співпраці та послідовну й важливу підтримку нашої держави.

Про це повідомляє Офіс Президента України.

Глава держави висловив подяку Сполученим Штатам Америки за потужну підтримку нашої країни у протистоянні збройній агресії росії та окремо подякував Саманті Пауер за її роботу.

Володимир Зеленський високо оцінив рівень економічної та оборонної підтримки, що її надають Сполучені Штати Україні, та відзначив нещодавнє оголошення чергового американського пакету безпекової допомоги у розмірі 1,1 млрд дол., а також рішення про виділення загалом понад 12 млрд дол. допомоги.

«Для нас украй важливо мати такого союзника, як США, які є справжнім лідером з консолідації міжнародної підтримки України», – сказав Президент.

Окремо глава держави наголосив на важливості зустрічі Саманти Пауер з першою леді України Оленою Зеленською у межах її візиту до Сполучених Штатів у липні поточного року, а також подякував за виділення Агентством 55 млн дол. США на підготовку теплопостачальної інфраструктури України до зими в умовах протидії російській агресії.

Співрозмовники обговорили деталі низки конкретних програм, розроблених з метою розбудови в нашій державі безпечного простору, а також важливість реалізації плану швидкого відновлення України.

Добавить комментарий