Два роки тому ми дали своїй старшій доньці гроші на квартиру – 50 тисяч, вона якраз заміж вийшла, і наш подарунок – гроші на покупку житла, став їй дуже у нагоді. Тепер виходить заміж молодша дитина, і теж хоче квартиру, але таких грошей у нас з чоловіком більше нема, то ж виходить несправедливо з нашого боку

Dweb.

Два роки тому ми дали своїй старшій доньці гроші на квартиру, вона якраз заміж вийшла, і наш подарунок – гроші на покупку житла, став їй дуже у нагоді.

Нам з чоловіком тоді вдалося зібрати 50 тисяч доларів, цих грошей вистачило і на квартиру, і на ремонт в ній, так що старша донька, по суті, нічого не вклала.

У нас є ще і молодша дитина, ми сподівалися, що поки вона надумає заміж виходити, ми і їй ще на квартиру назбираємо.

Але наші плани змінилися, бо гроші заробляв чоловік, він їздив на заробітки, і передавав додому кошти.

Ми з ним ще з самого початку домовилися, що він їде дівчаткам нашим на квартири заробляти, адже у нас з ним є своя гарна трикімнатна квартира, нам цього точно вистачить.

Працював чоловік в Нідерландах, а зараз вже майже рік він за кордон виїхати не може, тому сидить без роботи.

Ми не те, що не заробили грошей за цей рік – ми ще й витратили все, що мали накопичене!

А тут днями наша 20-річна молодша донька приходить до нас і каже, що вона заміж виходить, з майбутнім чоловіком вони розпишуться на початку лютого.

Ми її просили зачекати, а вона нас ошелешила, що дитина, яку вона носить під серцем, чекати не буде, тому вони так і поспішають.

Не встигли ми оговтатися від однієї новини, як дочка видала іншу – їм житло потрібне, і забезпечити її квартирою маю я, адже коли старша дочка заміж виходила, ми їй дали гроші на житло.

Тепер і молодша дочка від нас чекає того ж, адже на її думку, між дітьми робити різниці не можна.

Я їй пояснюю, що ми б з радістю, але час зараз не той, у нас просто немає грошей – хто ж знав, що все так складеться!

А вона мені відповіла, що в такому випадку ми маємо продати свою трикімнатну квартиру, а гроші їй таки дати.

Квартиру свою я продавати не хочу, адже це мій дім, тут кожна дрібничка продумана і зроблена з любов’ю!

Кажу дочці – бери чоловіка, приходьте до нас, живіть стільки треба, а коли буде можливість, батько знов за кордон на роботу поїде, може разом з її чоловіком, і тоді вони на квартиру швидко грошей зароблять.

Але на такий варіант дочка не погоджується, вона каже, якщо ми з чоловіком старшу дочку забезпечили житлом, то зобов’язані і її забезпечити!

А я вже просто не знаю, що робити, адже дочка в цікавому становищі, їй нервувати не можна, а вона через цю квартиру геть спокій втратила!

Що робити? Як то буде правильно в нашій ситуації?

Спеціально для Українці Сьогодні.

Фото ілюстративне.

Добавить комментарий