Дика НП сталася на центральній станції метро в Києві: «Розстебнув їй сукню і почав…»

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Жахлива подія сталася на одній з центральних станцій метрополітена української столиці.

Як пише Politeka.net з посиланням на поліцію Київської області, невідомий чоловік, перебуваючи у вагоні, де поруч сиділи дві молоді дівчини, почав здійснювати щодо однієї з них дії сексуального характеру.

Перелякані подруги почали кричати.

Відео дня:

Їх крики почув співробітник Головного управління Національної поліції в Київській області Вячеславв Дубець, який в цей момент знаходився на платформі метро на станції Театральна. Почувши крики, він заскочив у вагон і побачив переляканих і заплаканих дівчат, які вказали на чоловіка. Лиходій все ще перебував у вагоні.

«Вона повідомила про те, що незнайомий чоловік у вагоні потайним шляхом розстебнув їй сукню та почав чинити непристойні дії. Коли ж вона почала кричати і плакати, він ударив її у живіт і сказав, щоб вона мовчала» — розповів поліцейський.


Підозрюваний при затриманні чинив опір та намагався втекти, штовхнувши правоохоронця зі сходів ескалатору. Проте це йому не допомогло — правоохорнець наздогнав нападника на вулиці, затримав і доставив до відділення поліції метрополітену.

«Закликаємо громадян бути уважними, кликати в разі небезпеки на допомогу і одразу повідомляти про підозрілих осіб», — звернулись правоохоронці до українців.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про трагедію в київскьому метрополітені.

Крім того, повідомлялось, що справа про побиття дівчат своєї однокласниці прийняла новий поворот.

Також Politeka.net писала про жахливе вбивство на Київщині через шашлики.Добавить комментарий