Чудова новина з Херсонщини! Звільнили – цього чекали всі: деталі шокують! Окупанти вщент!

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Воїни Збройних сил України звільнили село Біляївці під час контрнаступу в Херсонській області.

Про це повідомляють військові телеграм-канали.

Ще одна ділянка наступу – північ Херсонщини. Днями військові звільнили Архангельське, Велику Олександрівку і Давидів Брід, і ще до десяти невеличких населених пунктів. Давидів Брід був для ворога одним із опорних пунктів. Наступ із півночі потрібен для того, аби угрупування, яке наступає вздовж Дніпра, не отримувало ударів із флангів. На брифінгу 6 жовтня начальник об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня Наталія Гуменюк повідомила, що ЗСУ затиснули російських окупантів між своїми позиціями і правим берегом Дніпра.

«Якщо наступ з Давидова Броду просуватиметься такими ж темпами, ЗСУ зможуть роздробити херсонське угруповання армії агресора навпіл. А ворог, ймовірно, буде відкочуватися, аби встановити нову лінію оборони для прикриття Берислава та Нової Каховки, або просто буде тікати вплав через Дніпро, тому що ця мишоловка для ворога вже закривається», – коментує військовий експерт, директор інформаційно-консалтингової компанії Defense Express Сергій Згурець.

На думку експерта Conflict Intelligence Team Кирила Михайлова, задача максимум цього етапу контрнаступу – вихід до річки Інгулець, по всьому її лівому берегу. Якщо це вдасться, росіяни втрачають сполучення Херсону із «великою землею». ЗСУ контролюють мости, а траса від Новокаховської ГЕС до Херсона знаходиться дуже близько від фронту, який до неї наближається.

Добавить комментарий