Чи варто додавати яйце в фарш для пельменів та інші секрети приготування страви

ЇЖА-РЕЦЕПТИ

[ad_1]

Чи варто додавати яйце в фарш для пельменів та інші секрети приготування страви. Далеко не всі вміють готувати смачні пельмені.

З пельменями, звичайно, багато мороки. Але зате їх можна заготовити із запасом і заморозити. Пельмені зберігаються в морозильнику до трьох місяців, не втрачаючи при цьому ні смакових, ні поживних властивостей. Для будь-якої працюючої мами наявність пельменів в морозильнику — це справжня паличка-виручалочка, скільки часу можна заощадити при приготуванні вечері, інформує Ukr.Media.

А ще можна провести затишний сімейний вечір і ліпити їх всім разом за неспішними розмовами. Це заняття, як і будь-яке ліплення, розвиває дрібну моторику, не кажучи вже про те, що діти відчувають свою значущість, допомагаючи батькам в такій серйозній справі, як приготування обіду. З якого боку не подивися, одна користь!

А ось як зробити фарш для пельменів по-справжньому смачним, ми зараз і розповімо.

Беріть для фаршу два види м’яса

Найкраще для начинки підійдуть пісна свинина і телятина. Пропустіть їх через дрібну решітку м’ясорубки двічі, фарш повинен вийти ніжним і однорідним.

Не кладіть в фарш яйця

Багато господинь додають яйце і в котлети, і в фарш для пельменів, це робить фарш важким, забирає у нього всю ніжність. Спробуйте хоч раз обійтися без яєць і ви переконаєтеся, що вони там не потрібні.

Цибулю відправляйте в блендер

Можна, звичайно, прокрутити цибулю в м’ясорубці разом з фаршем, але діти примхливі і, виявивши в їжі шматочки цибулі, можуть оголосити бойкот вечері. Однак, цибуля королева кухні і без неї не обійтися. Одну невелику цибулину очистить, поріжте на 4 частини і перемеліть в блендері з невеликою кількістю (буквально столова ложка) води. У вас вийде однорідне цибульне пюре, яке дасть необхідний смак і аромат, але жодна дитина навіть з лупою не знайде в фарші цибулі! Разом з цибулею можна перемолоти і свіжий кріп або додати в фарш трохи сушеного.

Часник тільки гранульований

Свіжий часник краще додавати в салати, а в страви, які проходять термічну обробку, часник варто додавати гранульований або часникову пасту. Зовсім небагато, тільки щоб відтінити смак. З’єднайте цибулю з кропом і часником з м’ясом. Вимішуйте до однорідності. Не забудьте фарш посолити, а потім ще раз як слід вимісити.

Відбийте фарш

Беріть фарш і кидайте його в миску, що є сили. Повторюйте цю дію планомірно хоча б протягом 2-3 хвилин, це наситить фарш киснем, зробить його легким і повітряним. Перед тим як ви займетеся тістом, відправте фарш в холодильник, щоб він трохи схопився на холоді.

[ad_2]

Source link