Чи буде все ладитись на роботі, в коханні, та чи не підведе здоров’я: гороскоп “3в1” на п’ятницю, 7 жовтня 2022 року, дає доволі важливі підказки. Астрологи впевнені, все погане можна трішки “пригладити”, головне, щоб вчасно!

ЦІКАВО

Чи буде все ладитись на роботі в коханні, та чи не підведе здоров’я: гороскоп “3в1” на п’ятницю, 7 жовтня 2022 року, дає доволі важливі підказки. Астрологи впевнені, все погане можна трішки “пригладити”, головне, щоб вчасно!

Щоденний гороскоп на п’ятницю, 7 жовтня 2022 року для всіх знаків Зодіаку

Читайте щоденний гороскоп на п’ятницю, 7 жовтня 2022 року, і перевірте, як цей день складеться для вас.

Водолій

Любов і особисте життя: Водолій , якщо він когось не любить, повинен мати мужність зізнатися в цьому цій людині, і перш за все собі, і приймати відповідальні рішення. Ви ж не хочете провести все життя з людиною, до якої нічого не відчуваєте?

Робота і фінанси: не виправдовуйтеся і не дивіться ревниво на успіхи інших людей, просто беріться за роботу. Вражаючі ефекти не приходять самі по собі, і спочатку потрібно щось зробити, щоб мати можливість насолоджуватися успіхом.

Здоров’я: Ваше здоров’я сьогодні не буде для вас проблемою. Ви почуватиметеся добре і не будете турбуватися про неприємні нездужання. Ви можете спокійно насолоджуватися цим днем.

Риби

Любов і особисте життя: Риби в сердечних справах відчують, що у них все під контролем і що ви зараз розправите крила. Не витрачайте даремно часу і намагайтеся отримати те, що хочете. Це найкращий момент.

Робота та фінанси: сьогодні ви помітите, що у одного з ваших колег поганий день і він не в найкращій формі. Будьте з розумінням і співчуттям – не питайте, що сталося, але також не вдавайте, що ви пропустили проблему.

Здоров’я: Сьогодні у вас не буде причин скаржитися на стан здоров’я. Все буде йти на лад і ви зможете сьогодні насолодитися своїм благополуччям. Планетарна аура вам на користь.

Овен

Любов і особисте життя: Овну сьогодні варто розібратися в старих і давно минулих справах, які час від часу повертаються, як бумеранг, і завдають серйозної шкоди вашому життю. Замість того, щоб тікати від своїх проблем, сміливо дивіться в очі їм.

Робота і фінанси:  На роботі все буде йти на лад. Вам не доведеться турбуватися про якісь неприємні та непередбачені події. Юпітер, який має сильний вплив у вашому знаку, буде тримати все під контролем.

Здоров’я:  сьогодні ви відчуєте втому і перевантаженість повсякденністю. Це вдалий час, щоб спланувати відпустку, навіть коротку, але обов’язково тримайтеся подалі від дому, адже тільки тоді ви зможете повністю зарядити акумулятори.

Тельці

Любов і особисте життя: Тельці повинні пам’ятати, що у них все вийде. Ця невпевненість лише свідчить про незрілість і невміння впоратися з власними емоціями. Замість того, щоб ображатися, просто поговоріть.

Робота і фінанси: сьогодні до вас прийде хтось із важливим професійним проханням. Не залишайтеся байдужими і намагайтеся допомогти чим можете. Ви також можете одного дня опинитися в подібній ситуації і потребуватимете допомоги.

Здоров’я: Сьогодні вам не варто турбуватися про своє здоров’я, принаймні фізичне. Якщо ви будете контролювати свої емоції і приборкувати їх, можете бути впевнені, що сьогоднішній день пройде приємно і без особливого стресу.

Близнюки

Любов і особисте життя: Близнюки не повинні турбуватися про інших і намагатися всім догодити. Ви відповідаєте тільки за своє життя і своє щастя – подбайте про це, і просто відпустіть скарги інших людей.

Робота та фінанси: Сьогодні робота буде напруженою. Зробіть двічі глибокий вдих, визначте пріоритети та зробіть найважливіше. Решта може почекати, і світ не завалиться. Подбайте про себе та свій комфорт.

Здоров’я: Сьогодні вам захочеться кинути все і йти прямо вперед. Зірки кажуть… не зволікайте, реалізовуйте свій план! Візьміть кілька вихідних і сховайтеся в якомусь віддаленому і важкодоступному місці. Це корисно для вашого здоров’я.

Раки

Любов і особисте життя: Раки – якщо вони хочуть багато вимагати від інших, їм спочатку варто почати… з себе. Не дотримуйтесь подвійних стандартів і не очікуйте, що хтось спробує за вас, якщо ви самі нічого не робите.

Робота і фінанси: на роботі сьогодні все буде йти на лад. Ніхто і ніщо не стане на заваді досягненню цілей, які ви перед собою поставили. Ви зможете спокійно працювати і виконувати свої завдання.

Здоров’я: Ваше здоров’я сьогодні буде бездоганним. Юпітер, який має сильний вплив у вашому знаку, подбає про те, щоб вас не хвилювали ніякі неприємні недуги. Використовуйте сприятливу планетарну ауру і реалізовуйте свої плани.

Леви

Любов і особисте життя: Леви можуть розраховувати на те, що сьогодні у них і їх коханої людини будуть зовсім інші погляди на майбутнє, розбіжності в цілях і очікуваннях від ваших відносин. Якщо ви розходитеся в основному, чи є сенс продовжувати?

Робота та фінанси: Сьогоднішній день покаже вам, що, на жаль, ви не так добре справляєтеся зі своєю роботою, як думали досі. Виявиться, що все, що ви досі говорили про свої компетенції, було чистими хвастощами.

Здоров’я: через несприятливий вплив Марса у вашому знаку сьогодні ви будете відчувати безнадійність і думатимете, що вас не чекає нічого позитивного. Дозвольте собі відчувати сум і негатив.

Діви

Любов і особисте життя: Дівам слід пам’ятати, що щастя – це те, що приходить зсередини. Не чекайте, що хтось зробить вас щасливими, якщо ви нічого не робите, щоб відчувати себе добре. Всі зміни варто починати з себе.

Робота та фінанси: Сьогодні на роботі ви будете дуже зосереджені та прискіпливі, що дасть чудові результати, які здивують як вашого начальника, так і вас. Можете розраховувати на заслужену винагороду і чекати заздрісних поглядів колег.

Здоров’я:  у вашому житті багато стресу, в якому ви звинувачуєте інших. Однак подумайте, чи не ви самі створюєте переважну більшість неприємних ситуацій. Навчіться висловлювати свої емоції конструктивно – це може допомогти.

Терези

Любов і особисте життя: Терези можуть бути впевнені, що це гарний день, щоб переоцінити своє життя і подумати про те, що для вас дійсно важливо. Час спливає, а життя дуже крихке. Подумайте, чи хочете ви витрачати його на те, що вам не подобається.

Робота та фінанси: на роботі зосередьтеся на тому, що ви робите, і не звинувачуйте у своїх невдачах. Настав час діяти відповідально та зіткнутися з наслідками своїх помилок. Робота не дитсадок.

Здоров’я:  Ви сьогодні будете в хорошій фізичній формі, хоча сьогоднішній стрес може вплинути на вас і змусити вас почуватися пригніченим і трохи погіршити настрій. Знайдіть спосіб впоратися з негативними емоціями.

Скорпіони

Любов і особисте життя: Скорпіонам необхідно пам’ятати, що вони не можуть дати комусь те, чого самі не мають. Цей принцип також стосується почуттів. Якщо ви не любите себе і не будете добрими до себе, ви не зможете по-справжньому любити інших людей. Працюйте над цим.

Робота та фінанси: Вашим найлютішим ворогом у прагненні до професійного успіху є… Ваша жага. Якщо ви не можете вистояти у своїй рішучості, чому ви дивуєтесь, що все ще спотикаєтеся на місці?

Здоров’я: подбайте про себе сьогодні. Придивіться до своїх емоцій і до того, що ви відчуваєте – спочатку потрібно привести в порядок голову, і тільки тоді ви відчуєте себе краще і будете готові до змін.

Стрілець

Любов і особисте життя: Стрілець повинен пам’ятати, що він також повинен заслужити повагу і належне ставлення. Не чекайте, що хтось буде носити вас на руках, якщо ви абсолютно нічого не робите, щоб подбати про ваші стосунки.

Робота і фінанси: На роботі все буде йти на лад. Все буде йти своїм звичним ритмом, і ви зможете спокійно виконувати свої обов’язки і навіть надолужувати згаяне.

Здоров’я: Навчіться конструктивно виражати свої емоції. Якщо ви не можете зробити це самостійно, зверніться за допомогою до фахівця. Кричати, або тупотіти ногами не тільки не підходять людині вашого віку, але й неефективно.

Козоріг

Любов і особисте життя: Козероги будуть не дуже задоволені тим, що їм сьогодні піднесе доля в сердечних справах. Не все складеться, і те, що ви задумали, не зовсім вдасться.

Робота та фінанси: сьогодні вам буде важко зосередитися на роботі, тому що все, що вас оточує, відволікатиме вас і ускладнюватиме виконання щоденних завдань. На жаль, не розраховуйте на те, що ваш шеф дасть вам знижку через це.

Здоров’я: сьогодні ви почуватиметеся самотніми, навіть якщо вас оточуватимуть близькі вам люди. Почуття самотності серед інших — серйозна проблема, з якою вам слід зіткнутися. Тільки тоді ви відновите душевний спокій.

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

Добавить комментарий