Багато хто робить цю помилку, готуючи курячий суп: завдяки цій підказці ваш бульйон ніколи не помутніє, а смак буде такий насичений, що захочеться його скуштувати знову і знову!

ЦІКАВО

Багато хто робить цю помилку, готуючи курячий суп: завдяки цій підказці ваш бульйон ніколи не помутніє, а смак буде такий насичений, що захочеться його скуштувати знову і знову!

Багато хто робить цю помилку, готуючи курячий суп.

Як зварити ідеальний бульйон, який буде смакувати як у найкращому ресторані? Ця деталь важлива.

Бульйон – це суп, який ідеально підходить для обіду в прохолодні осінні дні. Він не тільки вражає чудовим ароматом, але й чудово зігріває тіло. Своїм неповторним смаком багато в чому зобов’язані різні овочі, в т.ч цибуля, морква і петрушка, ароматні спеції. І хоча приготування відвару здається простим, на практиці може бути інакше. Дізнайтеся, якої помилки варто уникати, готуючи цей суп.

Кулінарні поради: як зварити ідеальний бульйон?

Бульйон – один з найпопулярніших супів на нашій кухні. Ми із задоволенням подаємо його як на сімейні вечері, так і на різноманітні урочистості. Незалежно від того, дотримуємося ми при приготуванні цього супу традиційної рецептури або дозволяємо собі невеликі кулінарні експерименти – варто звернути увагу на цей основний принцип.

Щоб отримати ідеальний бульйон, потрібно стежити за часом його варіння. Ми часто робимо помилку, тримаючи бульйон на плиті занадто коротко. Для найкращого прояву смаку супу йому потрібно постояти на вогні три години. Крім того, не варто варити на сильному вогні. Через це він мутніє і втрачає свої унікальні якості.

Кулінарні поради: як подавати бульйон?

Подавати бульйон можна різними способами. Щоб радувати око апетитним виглядом, варто прикрасити його петрушкою або рубаним кропом. Як доповнення можемо використовувати і запашний базилік. Такий суп ідеально поєднується з макаронами або хрустким хлібом, хоча його можна подавати з пшоном або коричневим або білим рисом.

Нехай на вашій кухні завжди красуються смачні страви!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

Добавить комментарий