Артилеристи на Харківщині щоденно нищать ворожі цілі

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Прочитаєте за: 2 хв. 8 Жовтня 2022, 10:11

Воїни артилерійського підрозділу однієї з механізованих бригад на Харківщині щоденно вражають цілі рашистів.

Спеціальний  кореспондент АрміяInform поспілкувалася з артилеристами на одній із передових позицій та мала змогу спостерігати за роботою екіпажу САУ.

— У кожного з нас є свій обов’язок. Мій полягає в тому, щоб навести гармату і надалі виконувати накази командира. Всередині САУ звук відчувається не так сильно, як назовні. З одного боку це добре, але точно можу сказати, що ця робота не для всіх, — розповідає воїн артилерійського дивізіону Валентин.

— Вважаю, що моя САУ дуже щаслива. Після обстрілу ворога думаємо, все — підірвалася мабуть, приходимо, а вона «жива». У неї під гусеницю одного разу навіть «Град» прилітав, але вибило тільки один каток, поміняли… працює та  стріляє завжди дуже точно, — розповідає воїн артилерійського дивізіону Давид.

Боги війни, як називають артилеристів, розповідають, що під час контрнаступу на Харківському напрямку ворог інтенсивно відступав, лишаючи по собі безліч трофейної техніки, починаючи від мисливської зброї та завершуючи САУ.

Нині артилеристи на Харківщині щоденно нищать ворожі цілі та роблять усе можливе, щоби підтримувати піхоту. І успіхи наших військових не можуть не радувати.

Фото автора

Відео Олексія Мосейчонка

Добавить комментарий