Армія рф частково залишила Кримський півострів

ПОЛІТИКА-ПОДІЇ УКРАЇНИ

Прочитаєте за: < 1 хв. 28 Вересня 2022, 14:47

Після серії вибухів в анексованому Криму російські військові передислокували частину персоналу чорноморського флоту рф в новоросійськ, а також розподілили авіацію, що перебувала в Криму, по аеродромах на території росії.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

«Були проведені заходи на чорноморському флоті, той персонал, який не задіяний безпосередньо і має допоміжні функції, передислокували зі штабу чф до Новоросійська. Ми не виключаємо, що окремі бойові кораблі, судна постачання також будуть переміщені із Севастополя до Новоросійська,  щоб уникнути ударів.

Що стосується переміщень, то угруповання у Криму – воно не змінилося на Кримському півострові, крім того, що відбулася передислокація авіації, розосередження її на аеродроми рф, було посилено протиповітряну оборону за рахунок перекидання додаткових сил і засобів ППО», – заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький.

російська армія продовжує переміщати через Крим військову техніку, боєприпаси та особовий склад, використовуючи для цього Керченський міст, охорона якого була посилена від початку війни, насамперед, за рахунок засобів протиповітряної оборони та особливого контррозвідувального режиму.

«російські війська в Криму стали ретельніше ставитися до таких понять, як терористична загроза, загроза з повітря, постійно відпрацьовують ці питання під час проведення навчань», – підкреслив Вадим Скібіцький

Добавить комментарий