Актор Руслан Ханумак відверто зізнався, чому не повертається до України

ІНШЕ…

Популярний український актор та телеведучий Руслан Ханумак перебуває за кордоном. В перший день війни разом з сім’єю він відправився в іншу країну. Протягом семи місяців повномасштабного вторгнення Росії чоловік жодного разу не приїхав додому.

Нещодавно у програмі “Життя відомих людей” Руслан Ханумак відверто зізнався, чому не повертається до України. За словами актора, він заздалегідь планував відпустку за кордон, тому що в його дружини мав бути день народження.

Руслан Ханумак довго не міг повірити, що російські окупанти розпочали повномасштабне вторгнення. Подружжя вирішило не повертатися додому в перші дні війни. Втім, закохані відразу почали ходити на мітинги в підтримку України та розповідати про війну в соціальних мережах.

Актор зізнався, що його почали звинувачувати в тому, що знаходиться за кордоном. Втім, для Руслана Ханумака була важлива безпека рідних, які залишались в Запоріжжі.

Наразі, чоловік перебуває в США. Він не планує залишатися там назавжди. Втім, в Україну актор теж не поспішає. А ще Руслан Ханумак заявив, що активно допомагає ЗСУ. Він часто донатить на потреби армії.

Добавить комментарий